17 listopada 2015

Na tym rejsie urobisz się w morzu, będziesz siedział na wachcie długimi godzinami, czasu w portach będzie niewiele ale za to odkryjesz piękne zakątki Bałtyckiego wybrzeża. To czego doświadczysz niedostępne jest tym którzy upodobali sobie leżenie na nadmorskiej plaży pośród miliona parawanów. Wybieraj sam czego chcesz!

 

PARAWANING? Rejs zamiast parawanów    PLAŻING I SMAŻING NA JACHCIE?  Odpoczynek na jachcie morskim

 

Popłyniemy jachtem Bavaria 50 z 2012 roku, nowoczesna dzielna jednostka zapewni miejsce dla 12 osób, start z Mariny Gdynia. 

 

Rejs poprowadzi JSM Grzesiek Wolny

 

Koszt kojowego: 
 
BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Kasa jachtowa 400zł, z której pokrywamy wydatki na jedzenie, opłaty portowe i paliwo (Kapitan nie bierze udziału w składce do kasy jachtowej, załoga rozlicza wydatki z kasy jachtowej między siebie). 

 

Istnieje możliwość ubezpieczenia się w firmie Generali, ZALECAMY TO ZROBIĆ (w tej firmie morskie żeglarstwo rekraacyjne nie jest sportem wyczynowym). 
 
Jak sie zapisać? To również wyjątkowo proste...piszesz maila office@navigarecharter.pl lub dzwonisz 603 304 506 i uzgodnimy wszystkie detale. 

 

Mapkę z trasą rejsu przedstawiamy poniżej...trasa jest długa i wymagająca...w sam raz dla tych którzy potrzebują morza by żyć! Realizacja trasy rejsu uzależniona jest od warunków pogodowych. Ostateczną decyzję podejmuje kapitan jachtu biorąc pod uwagę warunki hyrometeorologiczne na trasie rejsu. 

 

Rejs Bałtyckie lato, trasa rejsu

 

Gdynia - Kalmar - 170Mm

Kalmar - Sztokholm - 200Mm

Sztokholm - Visby - 125Mm

Visby - Hel - 190Mm

Hel - Gdynia - 10Mm

RAZEM - 695Mm

 

REJS - Bałtyckie lato z Navigarecharter 23-30.07.2016

Popłyń do Szwecji z Navigarecharter

NAVIGARECHARTER - REJSY MORSKIE, CZARTER JACHTÓW, ATRAKCYJNE CENY

tel. 0048 603 304 506 email: office@navigarecharter.pl

 

Czartery jachtów